İLETİŞİME GEÇİN

LABORATUAR HİZMETLERİ


Hastanemizde tam kan sayımı (CBC), tam kan biyokimyası, idrar analizi ve dışkı tahlilleri mikroskobik değerlendirmelerle de desteklenerek haftanın 7 günü 24 saat yapılmaktadır. Idexx QBC hemogram cihazı, Idexx Vettest 8008 tam otomatik biyokimya analizörü ve Idexx Vetlab UA analyzer idrar analizörü ile hızlı, etkili ve güvenilir sonuçlar dakikalar içerisinde elde edilmektedir.

Tam kan biyokimyasında 20 parametre ile tüm organların fonksiyonlarına yönelik değerlendirmeler yapılabilmekte; tam kan sayımı ile enfeksiyonlar, anemi ve pıhtılaşma kriterleri izlenebilmektedir. Viral speedtestler ile bulaşıcı viral hastalıkların tanısına gidilmektedir.

Hormon analizleri, antibiyogram ve kültür analizleri ise Düzen-Norwest Veteriner laboratuvarı ile koordineli çalışma içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca gerektiği durumlarda 91 ayrı allerjene karşı allerji duyarlılığını belirlemek amacıyla İngiltere de faaliyet gösteren SpectrumLabs ile çalışılmakta ve allerjilere yönelik etkili tespit ve düzenlemeler yapılabilmektedir.
READ MORE

Interventional cardiology


Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures.

Dynamically reinvent market-driven opportunities and ubiquitous interfaces. Energistically fabricate an expanded array of niche markets through robust products. Appropriately implement visionary e-services vis-a-vis strategic web-readiness.


READ MORE

VETERİNER HEKİME SORUN

Sorularınız ve Önerileriniz için Bizimle iletişime Geçin


BİZİ ARAYIN

(0312) 438 19 88


ADRES

Aziziye, No:91/B
Kuzgun Cd, Çankaya/Ankara
  Ad ve Soyad

  Telefon

  Konu

  Veteriner Hekime Sorun

  Randevu Tarihi Seçin

  Mesajınız

  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia