İLETİŞİME GEÇİN

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME ÜNİTESİ


Mindray M5-Vet Renkli Doppler Ultrasonografi cihazı ile batın organlarının iki boyutlu incelenmesinin yanısıra, dokulardaki kanlanma ya da tümöral kitlelerin damarlaşmaları renkli doppler özelliği ile incelenerek kitlelerin yayılımı ve gelişimi hakkında detaylı fikir elde edilmektedir. Ayrıca kardiak mod ölçümleri ile detaylı ekokardiyografik incelemelere imkan sağlamakta, kalbe ilişkin sorunların saptanması ve tedavinin sürekliliği açısından değerlendirilmesine katkısı bulunmaktadır.

Hastanemizde radyolojik incelemeler için kullanılan 100MHz röntgen cihazı ve Fuji FCR Prima dijital radyografi ile kaliteli görüntülemeler elde edilmektedir. Bu sayede hastalarımız düşük dozda ışın alarak ve görüntüler uygun şekilde işlenerek tanıya gidilmektedir.

Hastanemiz, anlaşmalı merkezde uygulanan Magnetik Rezonans (MR) ve Tomografi ile görüntüleme imkanlarını en üst düzeye taşımakta; hastalıkların tanısı aşamasında en detaylı veriler ile tedavisi için planlamaları yapmaktadır.DİĞER HİZMETLER

READ MORE

Interventional cardiology


Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures.

Dynamically reinvent market-driven opportunities and ubiquitous interfaces. Energistically fabricate an expanded array of niche markets through robust products. Appropriately implement visionary e-services vis-a-vis strategic web-readiness.


READ MORE

VETERİNER HEKİME SORUN

Sorularınız ve Önerileriniz için Bizimle iletişime Geçin


BİZİ ARAYIN

(0312) 438 19 88


ADRES

Aziziye, No:91/B
Kuzgun Cd, Çankaya/Ankara
  Ad ve Soyad

  Telefon

  Konu

  Veteriner Hekime Sorun

  Randevu Tarihi Seçin

  Mesajınız

  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia