İLETİŞİME GEÇİN

YATAN HASTA HOPİTALİZAYON ÜNİTESİ


Yatarak tedavi olması gereken hastalarımız için kedi ve köpeklerde ayrı bölümlerde olmak üzere yatan hasta bölümümüzde sağlıklarına kavuşmaları için uzman hekimlerimizce tedavileri sürdürülmektedir. Hastaların sabah ve akşam detaylı muayeneleri hergün günde iki kez eksiksiz yapılmaktadır. Bunun dışında gün boyu veteriner teknikerler eşliğinde en az bir uzman hekim vücut ısıları, iştah durumları, idrar ve dışkı takibi de olmak üzere sürekli ve düzenli kontrollerini yapmaktadır.

Hastalarımız birbirlerini görmemeleri için özel tasarlanmış ve geniş kafeslerde kalarak gün boyu hafif müzik eşliğinde “en az stres” prensibi ile tedavi sürecini tamamlar.

Dezenfeksiyon işlemleri belli aralıklarla günlük, haftalık ve aylık kademeli planlamalar ve farklı dezenfeksiyon ajanları ile sağlanır. Bunların dışında özel buhar sterilizasyonları ve ozon hava dezenfeksiyonları ile hastalarımızda hastane enfeksiyonlarının oluşmaması için azami gayret gösterilir.

Hastanemizde özel ve çift taraflı özel havalandırma sistemi sayesinde yaz/kış en ideal ortam ısı ve hava sirkülasyonu sağlandığı gibi, doğal havalandırma ile de sağlıklı ve taze hava sürekli sağlanır.DİĞER HİZMETLER

READ MORE

Interventional cardiology


Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership rather than prospective experiences. Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures.

Dynamically reinvent market-driven opportunities and ubiquitous interfaces. Energistically fabricate an expanded array of niche markets through robust products. Appropriately implement visionary e-services vis-a-vis strategic web-readiness.


READ MORE

VETERİNER HEKİME SORUN

Sorularınız ve Önerileriniz için Bizimle iletişime Geçin


BİZİ ARAYIN

(0312) 438 19 88


ADRES

Aziziye, No:91/B
Kuzgun Cd, Çankaya/Ankara
  Ad ve Soyad

  Telefon

  Konu

  Veteriner Hekime Sorun

  Randevu Tarihi Seçin

  Mesajınız

  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia  Copyright © 2019 (BHH) Başkent Hayvan Hastanesi.  Tüm hakları Saklıdır – Wonderia